Naše emócie a myšlienky sa nevedia vždy len tak zbaliť a utekať na prázdniny, kým my – ich ľudia cestujeme na dovolenky a tábory.
Dovolenkové obdobie nie je vždy tým najoddychovejším časom, akým by sme ho chceli mať. Výlety si vyžadujú výborné premyslenie rodinných záujmov a možností. Je preto normálne, ak sa stretneme aj s chvíľami pretekajúcich nervov – tých našich dospeláckych, ale aj tých mladších.
V prípade, že aj na vás je toho už trošku moc, naše psychologické a sociálne poradenstvo, v rámci ktorého sa spolu môžeme pozrieť na výzvy a krízy, ktorým čelíte, funguje aj počas leta 💛 Či už samostatne alebo aj s celou rodinkou.

Úplne stačí, ak nám napíšete správu a my si vás vypočujeme – u nás na Peknej ceste alebo u vás v bezpečí domova (podľa toho, čo je pre vás vhodnejšie).

PS: Klub na Peknej pre mladých nájdete taktiež otvorený od pondelka do štvrtka v čase od 14:00 do 18:00.

Za podporu priamej práce s rodinách ďakujeme projektu Efektívna podpora mladých ľudí a rodín v kríze v rámci terénnej a klubovej sociálnej práce, ktorý sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Ľudské zdroje. Riadiaci orgán pre OPĽZ zodpovedný za realizáciu príslušného balíka pomoci: esf.gov.sk.